Hertelden güncel bilgi sayfanız. aradığınız buralarda biryerde hoşgeldiniz. (welcome)
Google

Birol Demir'in Cesedi Bulundu Mu? Özcan Demir Öldürdüğü Birol Demirin Cesedini Nereye Attı?

Birol Demir'in Cesedi Bulundu Mu? Özcan Demir Öldürdüğü Birol Demirin Cesedini Nereye Attı?


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼


Yeni Haber
SON DAKİKA 
İSTANBUL’da 9 Nisan’dan bu yana kayıp olarak aranan 19 yaşındaki Birol Demir’in, daha önce annesini taciz ettiğini ileri sürerek otomobilini parçaladığı ve evinin kapısını kırıp darp ettiği amcasının oğlu Özcan D. tarafından intikam için diri diri yakılarak öldürüldüğü tespit edildi.


YAKTIĞI YERİ GÖSTERDİ (Kemikleri Bulundu)! Şok!
Polis ekipleri tarafından yer gösterme yapılan Özcan D. cesedi yaktığı Lüleburgaz, Hayrabolu, Sinanlı köyü yakınlarındaki yeri polis ekiplerine gösterdi. 
Olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu Özcan D.’nin gösterdiği yerde kemik parçaları bulundu. Kemikler incelenmek üzere Adli Tıp kurumuna gönderildi. Şüpheli Özcan D. ise işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

İşte "Birol Demir'in" Cesedinin Bulunduğu Yerden Görüntüler;


Eski Haber
Özcan Demir'in yakalanmasına rağmen "Birol Demir'in Cenazesi" halen bulunamadı. Bulunamama sebebi ise Özcan Demir'in çelişkili yerler gösterip gösterdiği yerlerin aranıp bir sonuç alınamaması. Emniyet yetkilileri kısa süre içinde birşekilde cenazenin yerini öğrenecektir. Bekleyiş sürüyor.

Birol Demir'in Cesedi Bulundu Mu? Özcan Demir Öldürdüğü Birol Demirin Cesedini Nereye Attı?

Müge Anlı bugünkü Bölümde Birol Demir ile ilgili Gelişmeler,Müge Anlı 24 nisan Birol Demir Olayı Çözüldü mü?,Müge Anlı Yeni Bölüm 24 Nisan Birol Demiri Kim öldürdü?,Müge Anlı Birol Demirin Cesedi Bulundu mu,Müge Anlı 24 nisan Birol Demirin cesedi nerde çıktı?bulundu,Müge Anlı son bölüm Birol Demiri kim öldürmüş

Müge Anlı programının bugünkü bölümünde heyecan verici gelişmeler yaşandı. Birol Demir olayı ile ilgili göz altına alınan isimlerden Özcan Demir yakalandığı şubede şucunu itiraf ederek Birol Demiri öldürdüğünü söyledi.

Birol Demir Öldürül dü! Cesedi Bulundu mu?

"Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 12:31

4 yorum:

 1. Kaç gündür insanları peşinden koşturan özcanın vicdanını Allah kimseye vermesin...Kimseyi bu kadar uğraştırmaya hakkı yok oysa ki ....

  YanıtlaSil
 2. Birolun cesedi hala bulunmadı mı cidden ?

  YanıtlaSil
 3. Adam sanki and içmiş cesedi göstermemek için.vicdansız

  YanıtlaSil
 4. kim bilir nasıl öldürdü

  YanıtlaSil

Google

Copyright © 2017 bf-legacy Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy

DMCA.com Protection Status