Hertelden güncel bilgi sayfanız. aradığınız buralarda biryerde hoşgeldiniz. (welcome)
Google

Facebook Satın Al Butonu Geliyor! Facebook "Buy" Şimdi Satın Al Butonu Hakkında Bilgi..

Facebook Satın Al Butonu Geliyor! Facebook "Buy" Şimdi Satın Al Butonu Hakkında Bilgi..


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼


Facebook Satın Al Butonu Geliyor! Facebook "Buy" Şimdi Satın Al Butonu Hakkında Bilgi.. Facebook üzerinden satış. facebook şimdi satın al nasıl kullanılacak? facebook üzerinden satın alma nasıl yapılacak? facebook ile satış nasıl yapılacak? Facebook şimdi satın al özelliği ne zaman aktif olacak? Facebook satın al  (buy) özelliği ne zaman çıkacak?

Facebook, sosyal ağda dolaşırken işinizi kolaylaştıracak yeni bir düğmeyi test etmeye başladı. Çok yakında Facebook'ta "Satın Al" butonu görürseniz şaşırmayın!

Amazon'un bir süre önce Twitter'daki takipçilerine sunduğu "Şimdi Satın Al" düğmesi, görünüşe bakılırsa Facebook'un web sitesinde de boy göstermek üzere.

Facebook, yaptığı açıklamada firmaların satışlarını Haber Kaynağı ve kendi Facebook sayfaları üzerinden artırmalarına izin verecek "Satın Al" düğmesini test ettiğini söyledi. Sosyal devin bir blog gönderisinde yaptığı duyuruya göre bu işlev, masaüstünde ve cep telefonlarında reklamlarda ve Sayfa gönderilerinde, Facebook'u terk etmeden ürünleri direkt olarak satın almaya izin verecek.

Satın Al düğmesi, ABD'de şu an küçük ve orta boyutlu şirketlerle test ediliyor. Facebook, gizlilik konusunda endişe duyanların da gönlüne su serpecek bir açıklama yaparak, işlevi gizliliği önde tutarak geliştirdiklerini, ödeme deneyimini güvenli kılmak için gereken adımları attıklarını, kredi kartı bilgilerinin reklamcılarla paylaşılmadığını söyledi.

"Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 07:19

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Google

Copyright © 2017 bf-legacy Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy

DMCA.com Protection Status