Hertelden güncel bilgi sayfanız. aradığınız buralarda biryerde hoşgeldiniz. (welcome)
Google

Ankara Kadın Dolandırıcılar - Şişman Açık ve Zayıf Kapalı Dolandırıcı Kadınlar

Ankara Kadın Dolandırıcılar - Şişman Açık ve Zayıf Kapalı Dolandırıcı Kadınlar


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼


Ankara'da Antepli olduğu düşünülen kadın dolandırıcılar. (Biri Şişman diğer Kapalı kısa boylu yaşlı dolandırıcı kadınlar)Ankara'da birçok ilçede dolaşıp esnafı dolandırmaya çalışan ve birçoğunuda dolandıran çete. Bu iki kadına dikkat. Biri Şişman üzerinde uzun yelek pembe tişört beyaz spor ayakkabı siyah eşofman var. 

Diğeri 40'lı yaşlarda başı kapalı suratsız. Şeytana benzeyen bir kadın. İşyerlerini belli bir saat izleyip planlarını kurguluyorlar. Dükkanda birbaşkası varsa çıkan kişiyi tanıyormuş komşusu gibi davranıp içerdeki diğer kişilere çıkan arkadaşınızı patronunuzu aratıyorlar ve telefonda ikna etmeye çalışıyorlar. 

Arkadaşınızda ikna edilirse size bu kadınlara para vermesi yönünde konuşuyor ve o anda dolandırılmış oluyorsunuz. Hatta sizin verdiğiniz parayı az bularak bize şu kadar falan demişti gibi sizi tekrar çarpmaya çalışıyorlar. Bu iki kadını gören bilen en yakın Polis merkezine bildirsin.

Son olarak Ankara Pursaklar'da görünen bu çete üyelerine ilk dersi siz verebilirsiniz. Polis'e kalırsa arka kapıdan salıyorlar..


"Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 06:28

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Google

Copyright © 2017 bf-legacy Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy

DMCA.com Protection Status