Hertelden güncel bilgi sayfanız. aradığınız buralarda biryerde hoşgeldiniz. (welcome)
Google

Bruma Galatasaray'dan Ayrılıyor Mu?

Bruma Galatasaray'dan Ayrılıyor Mu?


"Sponsorlu Bağlantılar"


▼ İçerik ▼İtalyan teknik direktör Roberto Mancini’nin istifa etmesinden sonra sıcak gelişmelerin yaşandığı Galatasaray’da şok bir ayrılık daha yaşanabilir. Fransız devinden gelen teklifi sarı kırmızılı yönetimin kabul etmesi durumunda yıldız isimle yollar ayrılacak.

Yollar ayrılıyor mu?
Sezon başında bonuslarıyla birlikte Sporting Lizbon’dan 13 milyon Euro’ya alınan Portekizli kanat oyuncusu Bruma’ya Monaco talip oldu. Fransız basınından Monaco’ya yakınlığıyla bilinen ASM’nin haberine göre Galatasaray’dan Bruma’nın bonservisi hakkında soruşturma yapıldığı ve oyuncunun satılması ile ilgili sarı kırmızılıların kararı soruldu.

Satılabilir
Özellikle Ünal Aysal’ın Mancini’yle yaptığı toplantıda mali yapının disipline edilmesiyle ilgili 'UEFA, kapımıza dayandı' ifadelerin kullanması ve önceki günlerde verdiği bir röportajda 'değerini bulan oyuncu satılır' açıklamasında bulunması Bruma’nın satılabileceği iddialarını güçlendiriyor. ASM’nin haberinde de yer alan ifadelerde Galatasaray’ın mali sıkıntıda olduğu ve oyuncuyla yollarını ayırabileceği ifadeleir kullanıldı.

En az 15 milyon Euro
Bruma için yeni hocanın kararını da bekleyecek olan Ünal Aysal’ın Bruma’ya gelebilecek 15 milyon Euro’luk bir teklife hayır demeyeceği ve satışına onay vereceği aktarılıyor. Özellikle UEFA’nın 'bütçeyi 90 milyon Euro’da tutacaksınız' yaptırımından dolayı Galatasaray’ın yıldızlarına gelebilecek ciddi teklifleri değerlendirebileceği belirtiliyor.

"Sponsorlu Bağlantılar"

Ekleyen: alkmaar, Saat: 06:07

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Google

Copyright © 2017 bf-legacy Tasarım: Kaizen Template
Geliştiren: Bf Legacy

DMCA.com Protection Status